Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Zabrzu. Od lat moją pasją jest praca z dziećmi – w gabinecie stawiam na cierpliwość i przyjazną atmosferę, by moi mali pacjenci czuli się bezpiecznie i swobodnie, dzięki czemu chętnie wracają na kolejne wizyty. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę, aktualnie realizuję specjalizację ze stomatologii dziecięcej oraz biorę udział w licznych szkoleniach, by oferować opiekę na najwyższym poziomie.
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, co pozwala mi jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby moich pacjentów i ich rodziców. Energię do pracy czerpię z moich pasji – uwielbiam podróże, taniec oraz jazdę na nartach.